Pasifik Ofset | Hakkımızda
6455
page-template-default,page,page-id-6455,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

PASİFİK’E GİTMEK NE KADAR KOLAY!

Pasifik Ofset olarak matbaa – baskı işlerimizde odak noktamız kitap ve süreli yayınlardır. Katalog, faaliyet raporu, bülten, bloknot, kağıt çanta, kutu, takvim ve ajanda da dahil olmak üzere geniş bir  üretim tesisimiz vardır. Kurulduğumuz günden bugüne yurt içinde ve dışında saygın yayınevi ve ajanslara hizmet vermekteyiz.

Tesisimizin sahip olduğu donanım, her türlü talebi karşılayacak niteliktedir. Kalite, hız ve tasarım sacayağı ile müşteri memnuniyetimizi zirvede tutmak ana hedefimizdir.

Baskılı işlerinizi daha ekonomik, daha kaliteli, daha hızlı bir biçimde sunabilmek için bütün gücümüzü kullanarak adımız Pasifik Ofset’i Türkiye’nin en iyi matbaalarından biri yaptık.

Çalışanlarımız, kalitemizin ve başarımızın güvencesidir. Çalışanlarımızın eğitimi ve katılımları ile kaliteli ürün ve hizmet üretmeye devam edebilmemiz mümkün olacaktır. Yeniliklerde öncü olarak, içinde bulunduğumuz sektörün lideri olmak ve buna süreklilik kazandırmak en önemli politikamızdır.